Výroba na zakázku dle Vašeho přání a fantazie

Máte-li představu o šperku, který byste chtěli mít, ale nenalezli jste ho u mě v obchůdku, není nic snažšího mi napsat a probereme možnosti, techniky a provedení. Dáme hlavy dohromady a pokud se Vám návrhy budou líbit, daný šperk Vám ráda zhotovím.

Můj tip pro Vás jsou "Šperky s duší a vzpomínkami"

Jedná se cínované šperky (technika měkkého pájení) s Vaším kamínkem, sklíčkem, korálkem, či jiným předmětem. Tyto střípky vzpomínek mi předáte nebo pošlete a domluvíme se na vzhedu kýženého šperku. Bát se nemusíte, možností je opravdu hodně :-)

 

Dalším tipem jsou šperky s vaším návrhem, textem, obrázkem či fotografií.

V tomto případě Vám daný test, obrázek či fotografii graficky zpracuji či jen upravím a vytvořím Vám z ní krásný cínovaný přívěšek. Zde jsou možnosti opravdu neomezené. Přívěšek Vám mohu zavěsit třeba na obruč či řetízek, doplnit vinutkou či jinným korálkem a zhotovit tak kompletní šperk. Hodí se jako dárek, upomínka společných okamžiků, či uchování vzpomínek ...

Kontaktujte nás pomocí mailu či zprávou na Facebooku zde:

e-mail:

daaya@seznam.cz

info@MyHybridity.cz

facebook:

HYBRIDITY

Dája Dagmar Andělová

Výtvarné kurzy - Dagmar Andělová

Do objednávky uveďte:

- o jaké zboží máte zájem (nejlépe s obrázkem, či odkazem)

- Vaši dodací adresu (nebo adresu osoby, které má být zásilka doručena)

- vybraný způsob platby a dodání (viz obchodní podmínky)

- případné další dotazy či požadavky

... po té už jen vyčkejte na naši odpověď. Maily, facebook i e-shop se snažím kontrolovat denně. Proto by neměly nastat několikadenní prodlevy.